STOMATOLOGIA ZEN - Hajar Bahri       
STOMATOLOGIA
MEDYCYNA ESTETYCZNA
profesjonalizm i skuteczność

DODATKOWE USŁUGI W STOMATOLOGIA ZEN W WARSZAWIE- ŻOLIBORZ

Radiowizjografia to najnowocześniejsza technika wykonywania cyfrowych zdjęć zębów. Użycie najnowocześniejszego sprzętu pozwala na zmniejszenie dawki promieniowania RTG o 90% w porównaniu ze zdjęciami z aparatu analogowego, dzięki czemu jest to metoda znacznie bezpieczniejsza dla pacjenta i lekarza. Podczas wykonywania zdjęcia pacjent nie musi przechodzić do innego pomieszczenia, nie musi nawet wstawać z fotela. Wykonanie zdjęcia jest bardzo szybkie – obraz w doskonałej rozdzielczości jest natychmiast widoczny na ekranie komputera. Pozwala to lekarzowi na ewentualne dokonanie pomiarów czy poddanie zdjęcia obróbce, np. na powiększenie interesującego go fragmentu zdjęcia, a zatem na szybką i skuteczną diagnozę. W gabinecie Stomatologia Zen w Warszawie- Żoliborz posiadamy radiowizjografię firmy Kodak.

 

Pantomogram  to specjalistyczny aparat RTG służący do wykonywania przeglądowych zdjęć stomatologicznych, tzw. pantomogramów. Są to zdjęcia prezentujące ogólny stan wszystkich zębów oraz kości i stawów przyległych do uzębienia, a także częściowo zatok szczękowych. W Stomatologii Zen dysponujemy najnowocześniejszym pantomogramem cyfrowym, dzięki czemu dawka promieniowania jest ograniczona do minimum. Wykonanie pantomogramu zalecane jest przed rozpoczęciem leczenia u każdego pacjenta. W gabinecie Stomatologia Zen w Warszawie- Żoliborz posiadamy pantomogram firmy Kodak.

 

 

 

 

Laseroterapia- W naszym gabinecie stosujemy Laser Fona. Urządzenia laserowe stwarzają nowe możliwości dla praktyki stomatologicznej. Dzięki wykorzystaniu zaledwie jednego urządzenia, można przeprowadzać szereg zabiegów w zakresie chirurgii tkanek miękkich, periodontologii, endodoncji, eliminacji drobnoustrojów, leczenia bólu i wybielania. Leczenie laserowe jest przede wszystkim mniej bolesne, zdrowienie pacjenta przebiega szybciej, a ogólne wyniki leczenia są lepsze w porównaniu z konwencjonalnymi procedurami.

Zastosowanie:

 1. Chirurgia tkanek miękkich

Zabiegi chirurgiczne zostają przeprowadzone z wysoką precyzją i praktycznie minimalnym krwawieniem wraz z profilaktyką zakażenia, mniejszym bólem i przyspieszonym zdrowieniem pacjenta.

 1. Endodoncja

Możliwe jest osiągnięcie doskonałych wyników leczenia, ponieważ urządzenie laserowe bardzo skutecznie eliminuje drobnoustroje, stymuluje wzrost tkanek oraz kości i przyspiesza gojenie.

 1. Periodontologia

Większy komfort dla pacjenta dzięki bezbolesnemu zabiegowi i doskonałym wynikom po zabiegu, w tym przyspieszonemu gojeniu i wzrostowi zdrowych tkanek miękkich.

 1. Wybielanie

Wybielanie laserowe jest bardzo skuteczne i szybkie. Oznacza to niższe ryzyko wystąpienia nadwrażliwości zębów po zabiegu oraz piękny, biały uśmiech.

 

 

Zapisz się już dziś na bezpłatny przegląd i konsultację w naszej klinice !


 •     

  SKONTAKTUJ SIĘ


  Stomatologia Zen
  ul. Poli Gojawiczyńskiej 17/U1, 01-773 Warszawa

  Telefon:


  +48 881-33-88-11
  +48 604-347-030

  Mail:


  ZenStomatologia@gmail.com

  Godziny otwarcia:


  Poniedziałek- piątek: 10:00-21:00
  Sobota:
  10:00-15:00

 • Parking

 • Stojak na rowery

 • Płatność gotówką

 • Płatność kartą

 • Podjazd dla niepełnosprawnych

 • Kawa i herbata

 • TV

 • Wifi

 • Klimatyzacja

 • Kącik dla dzieci

© 2024 Dentiko STOMATOLOGIA ZEN Hajar Bahri. Wszelkie prawa zastrzeżone.