STOMATOLOGIA ZEN - Hajar Bahri       
STOMATOLOGIA
MEDYCYNA ESTETYCZNA
profesjonalizm i skuteczność

MEDYCYNA ESTETYCZNA W STOMATOLOGIA ZEN W WARSZAWIE- ŻOLIBORZ

 

 

Czy chcesz poprawić swój wygląd i samopoczucie ?

Czy zastanawiasz się nad medycyną estetyczną?

 

Klinika „Stomatologia Zen” oferuje również profesjonalne usługi z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi wykonuje dr Hajar Bahri, który posiada wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Współpracował z amerykańską kliniką medycyny estetycznej Collagena w Warszawie. Efekty jego pracy mogliście Państwo oglądać w TVP 1 program „Celownik” oraz w programie „Zmiana wizerunku” emitowanym przez telewizjawarszawa.tv

 

Nowość !!! WAMPIRZY LIFTING - Osocze bogatopłytkowe

Zabieg osoczem bogatopłytkowym polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi pochodzącej od pacjenta do specjalnych probówek, następnie krew poddaje się wirowaniu w wirówce. Wstrzykując osocze bezpośrednio w odpowiednie warstwy skóry przyspieszamy proces regeneracji oraz odnowy tkanek i pobudzamy fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Właściwości otrzymywanego osocza bogatopłytkowego to właściwości gojące, wyeliminowane w 100% ryzyko alergii, całkowicie biokompatybilne, niepowodujące zapalenia, hemostatyczne, redukujące ból, powodujące silną biostymulację fibroblastów i regenerację tkanek.

Zabiegami z osoczem bogatopłytkowym można poprawić wygląd okolic oczu, czoła, podbródka, policzków, szyi, dłoni, dekoltu i wielu innych rejonów. Zastosowanie tej metody jest właściwie nieograniczone. Pobudzone zostają fibroblasty, które rozpoczynają wytwarzanie nowego kolagenu. Jest to zabieg polecany dla każdego rodzaju skóry, niezaleznie od wieku. To świetna metoda prewencji skóry przed procesami starzenia. CZĘSTOTLIWOŚĆ: aby uzyskać długotrwały efekt zaleca się wykonanie 3 zabiegów w odstępach 1-2 miesięcy. REKONWALESCENCJA/WIZYTY KONTROLNE - brak koniecznej rekonwalescencji lub konieczności wizyt pozabiegowych.

KIEDY STOSOWAĆ OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE:


EFEKTY TERAPII OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM:

PRZECIWWSKAZANIA:

 

 

DERMAPEN


DermaPen- to rewolucyjne urządzenie, które stosowane jest do regeneracji skóry, niwelowania zmarszczek czy leczenia blizn. Jego mikroigiełki wnikaja na głębokość do - dzięki czemu substancje aktywne są aplikowane w głąb skóry, a cera uzyskuje w szybkim tempie zdrowy i młody wygląd. W regulowany sposób nakłuwa skórę, co uruchamia w niej procesy autoodnowy, czyli namnażanie kolagenu i elastyny. Niespotykana skuteczność, precyzja, łatwość i komfort wykonania zabiegu przy jednoczesnej redukcji bólu do minimum.

 

Działanie DermaPen:


BOTOX

usuwanie zmarszczek mimicznych bez użycia skalpela Leczenie preparatem Botox to prosta, niechirurgiczna metoda tymczasowego wygładzania zmarszczek na czole oraz pomiędzy brwiami. Botox to oczyszczone proteiny wytwarzane przez bakterię Clostridium botulinum. Jego działanie polega na blokowaniu bodźców nerwowych, które docierają do drobnych mięśni dzięki czemu następuje wyraźne wygładzenie skóry i całkowita lub częściowa likwidacja zmarszczek na czole i pomiędzy brwiami, bez wpływu na mimikę twarzy. Preparat podawany jest domięśniowo w miejsce powstawania zmarszczek. Zabieg trwa kilka minut. Efekty zabiegu widoczne są po około dwóch tygodniach. Zabiegi są bezbolesne - wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.

 

 

KWAS HIALURONOWY
Jest to substancja, która naturalnie występuje w skórze – zawarty w formie krystalicznie czystego żelu. Magazynuje wodę, nawilżając i wypełniając objętość tkanek. Wraz z wiekiem organizm produkuje coraz mniej naturalnego kwasu hialuronowego co powoduje, że skóra traci swoją elastyczność i jędrność. Poprzez jego wstrzyknięcie do skóry odzyskuje ona zdrowy i młody wygląd.
Efekt utrzymuje się od roku do dwóch lat.
Oferujemy:

Także te zabiegi są bezbolesne, wykonywane w znieczuleniu miejscowym.

 

 


Zapisz się już dziś na bezpłatną konsultację w naszej klinice !


 •     

  SKONTAKTUJ SIĘ


  Stomatologia Zen
  ul. Poli Gojawiczyńskiej 17/U1, 01-773 Warszawa

  Telefon:


  +48 881-33-88-11
  +48 604-347-030

  Mail:


  ZenStomatologia@gmail.com

  Godziny otwarcia:


  Poniedziałek- piątek: 10:00-21:00
  Sobota:
  10:00-15:00

 • Parking

 • Stojak na rowery

 • Płatność gotówką

 • Płatność kartą

 • Podjazd dla niepełnosprawnych

 • Kawa i herbata

 • TV

 • Wifi

 • Klimatyzacja

 • Kącik dla dzieci

© 2024 Dentiko STOMATOLOGIA ZEN Hajar Bahri. Wszelkie prawa zastrzeżone.